Fájl:BSicon uexCONTf@Fq.svg
Megjelenés
Ennek a(z) SVG fájlnak ezen PNG formátumú előnézete: 500 × 500 képpont. További felbontások: 240 × 240 képpont | 480 × 480 képpont | 768 × 768 képpont | 1 024 × 1 024 képpont | 2 048 × 2 048 képpont.
Eredeti fájl (SVG fájl, névlegesen 500 × 500 képpont, fájlméret: 298 bytes)
Fájltörténet
Kattints egy időpontra, hogy a fájl akkori állapotát láthasd.
Dátum/idő | Bélyegkép | Felbontás | Feltöltő | Megjegyzés | |
---|---|---|---|---|---|
aktuális | 2015. április 6., 17:25 | 500 × 500 (298 bytes) | Tuvalkin | =={{int:filedesc}}== {{Information | description = {{eo|Itinerikono}} | source = {{AttribSVG|BSicon_uCONTffq.svg|Tuvalkin}} | date = | author = {{user|Tuvalkin}} | permission = {{PD-shape}} | other_versions= | other_fields={{Information_field |name=1... |
Fájlhasználat
Az alábbi lapok használják ezt a fájlt:
- 132Y busz (Budapest)
- 132gy busz (Budapest, 1977–1995)
- 63-as villamos (Budapest)
- Kék vonal (Metropolitan Area Express)
- Narancssárga vonal (Metropolitan Area Express)
- Piros vonal (Metropolitan Area Express)
- Sárga vonal (Metropolitan Area Express)
- Zöld vonal (Metropolitan Area Express)
- Sablon:Útvonaldiagram/MAX Blue Line
- Sablon:Útvonaldiagram/MAX Green Line
- Sablon:Útvonaldiagram/MAX Orange Line
- Sablon:Útvonaldiagram/MAX Red Line
- Sablon:Útvonaldiagram/MAX Yellow Line
Globális fájlhasználat
A következő wikik használják ezt a fájlt:
- Használata itt: en.wikipedia.org
- Használata itt: it.wikipedia.org
- Használata itt: pt.wikipedia.org
- Használata itt: ru.wikipedia.org
- Сахалинский регион Дальневосточной железной дороги
- Ноглики (станция)
- Ныш (станция)
- Слава (станция)
- Адо-Тымово (станция)
- Альба (станция)
- Тымовск (станция)
- Победино (станция)
- Шаблон:Ноглики — Корсаков
- Поронайск (станция)
- Корсаков (станция)
- Южно-Сахалинск (станция)
- Новодеревенская (станция)
- Арсентьевка (станция)
- Быков (станция)
- Долинск (станция)
- Взморье (станция)
- Южная Хандаса (станция)
- Углезаводск (станция)
- Макаров (станция)
- Вахрушев (станция)
- Сокол (станция Дальневосточной железной дороги)
- Арги-Паги (платформа)
- Иркир (разъезд)
- Южно-Сахалинск-Грузовой
- Синегорск (станция)
- Стародубское (станция)
- Палево (станция)
- Онор (станция)
- Дачное (станция Дальневосточной железной дороги)
- Большая Елань (станция)
- Новоалександровка (станция)
- Луговое (станция)
- Березняки (платформа)
- Старорусское (платформа)
- Советское (станция)
- Фирсово (платформа)
- Олень (станция)
- Смирных (станция)
- Покровка (станция Дальневосточной железной дороги)
- Буюклы (станция)
- Восточный (платформа Дальневосточной железной дороги)
- Матросово (станция)
- Гастелло (станция)
- Христофоровка (станция)
A fájl globális használatának megtekintése